BRNO – WIEDEŃ – MORAWSKI KRAS

TRZYDNIOWA WYCIECZKA PRZEZ BRNO – WIEDEŃ I MORAWSKI KRAS

1 DZIEŃ:

Wyjazd w godzinach nocnych, nocny przejazd do Brna (największe miasto na Morawach, otoczone zalesionymi wzgórzami). Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie miasta: Rynek Starego Miasta, Satry Ratusz, zabytkowe kamieniczki i pałace, pozostałości murów miejskich, katedra św. Piotra i Pawła, barokowe posągi i fontanny, klasztor Minorytów, Klasztor Kapucynów z kryptą mumii mnichów, Twierdza Spilberk, Willa Tugenhatów. Przejazd do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja i nocleg.

2 DZIEŃ:

Śniadanie, wyjazd do Wiednia, zwiedzanie miasta: Zabytkowe Centrum Wiednia, Katedra św. Szczepana (będąca symbolem Wiednia i jednocześnie całej Austrii), Kartnerstrasse (reprezentacyjna ulica Wiednia), Plac Graben, Ratusz wiedeński, Parlament (budynek Parlamentu wybudowany w XIX wieku, wzorowany był na architekturze starożytnych Aten), Pałac Hofburg, Wiener Prater (jeden z największych parków publicznych na świecie, znajduje się tutaj najbardziej znany oraz największy Diabelski młyn, z którego można podziwiać panoramę Wiednia). Czas wolny w Parku Rozrywki Lunapark Prater. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 DZIEŃ:

Śniadanie, przejazd do Morawskiego Krasu (malownicza kraina z licznymi jaskiniami, tajemniczymi tunelami i przepaściami), zwiedzanie Jaskini Macochy (najgłębsza przepaść w Czechach i środkowej Europie – ok.138 m głębokości), przejażdżka łódkami podziemną rzeką Punkva, wjazd na punkt widokowy nad przepaścią Macocha. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót do domu.

Świadczenia

  • przejazd autokarem Lux (WC, TV, barek, klimatyzacja)
  • zakwaterowanie – 2 noclegi
  • wyżywienie (2 obiadokolacje i 2 śniadania)
  • opieka przewodnika
  • ubezpieczenie

CENA: OD 649 zł (cena dotyczy minimum 45 osób)

Bilety wstępu nie są wliczone w cenę.

data publikacji artykułu:

  • 13 maja 2021

Dodaj komentarz