HOLANDIA

CZTERY DNI W HOLANDII PODCZAS, KTÓREJ BĘDZIEMY MIĘDZY INNYMI ZWIEDZAĆ AMSTERDAM.

1 dzień:

Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd na nocleg w Niemczech lub Holandii. Zakwaterowanie w hotelu w późnych godzinach wieczornych.

2 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na zwiedzanie ogrodów Keukenhof w Holandii, gdzie podziwiamy ciągnące się kilometrami zagony tulipanów, hiacyntów i narcyzów. Przejazd na zwiedzanie Amsterdamu. Obejrzymy między innymi Pałac Królewski w dawnym Ratuszu i Plac Dom. Spacer po najstarszej części miasta pełnej kanałów oraz tzw. Dzielnicy Czerwonych Latarni. Obiadokolacja w restauracji. Czas wolny na zakupy. Przejazd do hotelu na obrzeżach miasta, zakwaterowanie, nocleg .

3 dzień:

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd na dalsze zwiedzanie miasta: szlifiernia diamentów, Muzeum Van Gogha , rejs statkiem po kanałach Amsterdamu. Wizyta na tradycyjnej holenderskiej farmie produkującej sery i saboty. Zwiedzanie Muzeum Seksu. Obiadokolacja. Wizyta w Muzeum Heinekena – z degustacją piwa. Czas wolny. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych około godziny 22. Nocny przejazd.

4 dzień:

Przyjazd do Polski przed południem.

Świadczenia:

  • 2 noclegi w hotelu (pokoje 2 osobowe z łazienkami)
  • Wyżywienie zgodnie z programem (2 śniadania w hotelu, 2 obiadokolacje)
  • Transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, WC, DVD, barek)
  • Ubezpieczenie.

Cena: OD 739 zł + 50 euro (przy min 45 osobach)

Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Cena nie obejmuje biletów wstępu. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

data publikacji artykułu:

  • 13 maja 2021

Dodaj komentarz