CHORWACJA 7 DNI

7-DNIOWA WYCIECZKA DO CHORWACJI PEŁNA ATRAKCJI I PODZIWIANIA PRZEPIĘKNYCH WIDOKÓW.

Dzień 1. Wyjazd o ustalonej godzinie. Przejazd przez Czechy, Słowacje i Węgry. Po drodze planowane są krótkie postoje.

Dzień 2: Dojazd do Zadaru. Spacer po mieście: katedra św. Anastazji, kościół św. Donata, Stare Miasto z ruinami Forum Rzymskiego, grające morskie organy, Plac 5 studni, targowisko regionalne. Przejazd do Biogradu na Moru. Zakwaterowanie i czas na odpoczynek. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 3: Śniadanie. Zwiedzanie Biogradu – położonego w pobliżu znanego kurortu letniego z portem jachtowym i bazą promową, z której odpływają rejsy na Oliwkową Wyspę Pasman. Spacer po nadmorskiej promenadzie z palmami. Rejs na niemal dziewiczą wyspę Vrgada.  Kąpiele i plażowanie. Powrót do hotelu.  Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 4: Śniadanie. Spacery po Biogradzie, plażowanie i relaks. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5: Śniadanie. Wyjazd do Szybenika (miasta zwanego „Mekką Piratów”). Zwiedzanie zabytkowej starówki z wpisaną na listę dziedzictwa UNESCO Katedrą św. Jakuba (z zewnątrz), łączącą w sobie cechy gotyckie i barokowe. Przejazd do Parku Narodowego Krka. Spacer szlakiem wzdłuż wodospadów wąwozu rzeki Krka. Dla chętnych możliwość wykąpania się pod jednym z najbardziej malowniczych chorwackich wodospadów. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

Dzień 6: Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Plitvic. Zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie znajduje się 16 turkusowych jezior wapiennych połączonych ze sobą 92 wodospadami i kaskadami. Park wpisany jest na listę światowych bogactw UNESCO. Rejs stateczkiem przez Kozie Jezioro. Wyjazd do Polski. Nocny przejazd przez Węgry, Słowację i Czechy.

Dzień 7: Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Świadczenia:

  • Przejazdy autokarem Lux  (klimatyzacja, WC, DVD, barek kawowy).
  • 4 noclegi.
  • Wyżywienie zgodnie z programem (4 śniadania i 4 obiadokolacje).
  • Opieka licencjonowanego pilota wycieczek.
  • Ubezpieczenie NW i KL do 10 000 euro.

CENA: OD 399 zł + 100 euro (przy min. 45 osobach) Bilety wstępu nie zostały wliczone w cenę

data publikacji artykułu:

  • 15 maja 2021

Dodaj komentarz