TATRY I PODHALE

PIĘCIODNIOWA WYCIECZKA W NAJPIĘKNIEJSZE GÓRY W POLSCE.

1 dzień: Wyjazd o ustalonej godzinie. Przejazd do Wadowic. Zwiedzanie rodzinnej miejscowości św. Jana Pawła II (Dom rodzinny Karola Wojtyły, Bazylika Ofiarowania NMP). Przejazd do Zakopanego. Wjazd na Bachledówkę (wzgórze o wys. 947 m n.p.m. w samym sercu Podhala, jest to jeden z najwspanialszych punktów widokowych na Tatry i Beskidy, znajduje się tu Dom Zakonny Paulinów i świątynia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej). Przejście Drogą Papieską na Gubałówkę, spacer po Gubałówce. Przejazd do Murzasichla w pobliżu Zakopanego. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Możliwość skorzystania z basenu w hotelu. Nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Wyjście w góry – przejście nad Morskie Oko (największe jezioro w Tatrach, położone na wysokości 1395 m n.p.m.) trasa łatwa i bardzo przyjemna, po drodze mijamy m.in. Wodogrzmoty MickiewiczaPowrót do hotelu i chwila odpoczynku. Przejazd na baseny termalne „Gorący Potok (dostępne w ramach możliwości). Jest to kompleks kilkunastu basenów z naturalną wodą termalną wyposażony w fontanny, wodotryski, masaże wodne, gejzery, zjeżdżalnie oraz sauny. Powrót na obiadokolację i nocleg.

3 dzień: Śniadanie. Wyjazd w Pieniny. Wizyta w Krościenku. Zwiedzanie Szczawnicy Zdrój. Spacer Wąwozem Homole (głęboko wcięty wąwóz w Małych Pieninach we wsi Jaworki; skalna część wąwozu w kształcie litery  V osiąga długość 0,8 km,  wąskim dnem doliny płynie potok Kamionka; na szczególną uwagę zasługują tutaj przede wszystkim malownicze kaskady). Spływ Dunajcem.  Powrót na obiadokolację. Możliwość skorzystania z basenu w hotelu. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Chochołowa i Doliny Kościeliskiej (jedna z najpiękniejszych dolin tatrzańskich z zachwycającymi krajobrazami i ciekawymi formami skalnymi). Przejazd na baseny termalne „Gorący Potok (dostępne w ramach możliwości). Powrót na obiadokolację i nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie. Spacer po Zakopanem: Krupówki, Kościół na Krzeptówkach, Pomnik Tytusa Chałubińskiego i Sabały, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, zespół skoczni na Krokwi, Kaplica na Jaszczurówce (Kaplica p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, wg projektu Stanisława Witkiewicza, drewniany w zakopiańskim stylu).   Wyjazd w drogę powrotną do domu.

Świadczenia:

  • 4 noclegi (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i WC, telewizor i Wi – Fi, winda, basen, sauna, jaccuzi)
  • wyżywienie zgodnie z programem (4 śniadanie i 4 obiadokolacje)
  • przejazd autokarem LUX (klimatyzacja, TV, WC, barek)
  • opieka przewodnika
  • ubezpieczenie

Cena: od 719 zł + bilety wstępu

Program jest ramowy, kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie.Wyjazd odbywa się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

data publikacji artykułu:

  • 21 maja 2021

Dodaj komentarz