Tatry i Podhale – 4 dni

Pomnik papie?a Jana Paw?a ii

CZTERODNIOWA WYCIECZKA NA PODHALE, OBEJMUJE MIĘDZY INNYMI ZWIEDZANIE WADOWIC, WJAZD NA BACHLEDÓWKĘ I POBYT W ZAKOPANEM.

1 dzień: Wyjazd o ustalonej godzinie. Przejazd do Wadowic. Zwiedzanie rodzinnej miejscowości św. Jana Pawła II (Dom rodzinny Karola Wojtyły, Bazylika Ofiarowania NMP). Przejazd do Zakopanego. Wjazd na Bachledówkę (wzgórze o wys. 947 m n.p.m. w samym sercu Podhala, jest to jeden z najwspanialszych punktów widokowych na Tatry i Beskidy, znajduje się tu Dom Zakonny Paulinów i świątynia p.w. Matki Bożej Częstochowskiej). Przejście Drogą Papieską na Gubałówkę, spacer po Gubałówce. Przejazd do Murzasichla w pobliżu Zakopanego. Zakwaterowanie i obiadokolacja. Możliwość skorzystania z basenu w hotelu. Nocleg.
2 dzień: Śniadanie. Wyjście w góry – przejście nad Morskie Oko (największe jezioro w Tatrach, położone na wysokości 1395 m n.p.m.) trasa łatwa i bardzo przyjemna, po drodze mijamy m.in. Wodogrzmoty Mickiewicza Powrót do hotelu i chwila odpoczynku. Przejazd na baseny termalne „Gorący Potok” (dostępne w ramach możliwości). Jest to kompleks kilkunastu basenów z naturalną wodą termalną wyposażony w fontanny, wodotryski, masaże wodne, gejzery, zjeżdżalnie oraz sauny.
Powrót na obiadokolację i nocleg.
3 dzień: Śniadanie. Wyjazd w Pieniny. Wizyta w Krościenku. Zwiedzanie Szczawnicy Zdrój. Spacer Wąwozem Homole (głęboko wcięty wąwóz w Małych Pieninach we wsi Jaworki; skalna część wąwozu w kształcie litery V osiąga długość 0,8 km, wąskim dnem doliny płynie potok Kamionka; na szczególną uwagę zasługują tutaj przede wszystkim malownicze kaskady). Spływ Dunajcem. Powrót na obiadokolację. Możliwość skorzystania z basenu w hotelu. Nocleg.
4 dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie. Spacer po Zakopanem: Krupówki, Kościół na Krzeptówkach, Pomnik Tytusa Chałubińskiego i Sabały, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, zespół skoczni na Krokwi, Kaplica na Jaszczurówce (Kaplica p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, wg projektu Stanisława Witkiewicza, drewniany w zakopiańskim stylu). Wyjazd w drogę powrotną do domu.

Świadczenia:

  • 3 noclegi (pokoje 2, 3 osobowe z łazienkami i WC, telewizor i Wi – Fi, winda,
    basen, sauna, jaccuzi)
  • wyżywienie zgodnie z programem (3 śniadanie i 3 obiadokolacje))
  • przejazd autokarem LUX (klimatyzacja, TV, WC, barek)
  • opieka przewodnika
  • ubezpieczenie

CENA OD 649 ZŁ + BILETY WSTĘPU

data publikacji artykułu:

  • 23 kwietnia 2021

Dodaj komentarz