Start O nas
Biuro Turystyki Szkolnej „KLEKS”

Polski Bon Turystyczny

BTS „KLEKS” działalnością turystyczną zajmuje się od 1996 roku. Najważniejszym celem biura jest dobro klienta, czyli dziecka. Doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm naszej obsługi to coś, czym możemy się poszczycić obsługując coraz większą rzeszę klientów.

Po raz kolejny zapraszamy Państwa do współpracy proponując szeroki wybór naszych ofert z bardzo atrakcyjnymi cenami. Mamy nadzieję że kilkuletnie doświadczenie w branży turystycznej, posiadana koncesja i zezwolenia wzmocnią Wasze zaufanie do naszej firmy.

Klientom, którzy w ostatnich latach korzystali z naszych ofert dziękujemy za okazane zaufanie. Witamy również w gronie stałych klientów osoby, które pojadą z nami po raz pierwszy.

Obecnie BTS „KLEKS” jest organizatorem wyjazdów dzieci z rejonów Górnego Śląska, Małopolski, woj. wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. W sezonie 2017/18 z usług naszego biura skorzystało ok. 15 tys. dzieci.

Życzymy  Państwu niezapomnianych wrażeń i udanego wypoczynku oraz zapraszamy do skorzystania z usług naszych filii w Krakowie, Tarnowie i Zabrzu.
Andrzej Rosiński

Nasze certyfikaty

Certyfikaty BTS Certyfikaty BTS Certyfikaty BTS Certyfikaty BTS Certyfikaty BTS Certyfikaty BTS Certyfikaty BTS Certyfikaty BTS

 

Kontakt z nami

67-200 Głogów
ul. Saturna 24
(76) 834 62 18,
600 370 181

btskleks@op.pl

www.btskleks.pl

Pozostałe dane

Regon 390588413


Działalność nr 6330 wg EKD


Licencja PTTK nr 215/97

Pamiętaj

Na życzenie Państwa BTS "Kleks" zorganizuje wycieczkę do innego kraju nie ujętego w katalogu, dodatkowe wyżywienie, zbiorowe bilety wstępu, dodatkowy dzień na każdej wycieczce, itp.